Jesteś tutaj » Gry » Age of Crusaders - recenzja
Age of Crusaders

Age of Crusaders

Age of Crusaders to darmowa gra MMORPG przez przeglądarkę. W grze przenosimy się do średniowiecza i wcielamy się w przewodniczącego zakonu, myli się jednak ten kto myśli że w grze biegamy kapłanem i nawracamy wiernych za pomocą krzyża i...
Oglądaj więcej filmików Age of Crusaders

Age of Crusaders to darmowa gra MMORPG przez przeglądarkę. W grze przenosimy się do średniowiecza i wcielamy się w przewodniczącego zakonu, myli się jednak ten kto myśli że w grze biegamy kapłanem i nawracamy wiernych za pomocą krzyża i kazania. Rola lidera zakonu polega na zapewnieniu mu przetrwania w nieprzyjaznym świecie Age od Crusaders.

W trakcie rozgrywki będziemy udoskonalać i rozbudowywać nasz zakon. Do jego gospodarczej egzystencji niezbędne będą budowle takie jak tartak, spichlerz i sady zapewniające ludności jedzenie. Jednym z najważniejszych budynków w grze są niewątpliwie koszary. Nasz zakon w grze jest totalnie zmilitaryzowany gdyż tylko silna armia zapewnia mu przetrwanie w nieprzyjaznym świecie.

Fabuła Age of Crusaders opiera się na walce z niewiernymi którzy zorganizowani są w pogańskich plemionach. Jako lider zakonu jesteśmy ślepo wierni swoim ideom i wierze co sprawia że przyświeca nam tylko jeden cel – zabić niewiernych i przejąć ich ziemie. Zanim jednak rozpoczniemy eksterminację wroga musimy znacznie rozbudować nasza osadę i przede wszystkim odkryć nowe technologie które pozwolą nam na ulepszenie naszej armii. Dlatego w trakcie rozrywki oprócz przemyślanego stawiania budynków i zarządzania życiem osadników musimy też czasem zajrzeć do biblioteki gdzie podejmiemy badania na nowymi technologiami.

Gra w całości obsługiwana jest przez przeglądarkę co oznacza, że nie ma konieczności instalowania jakichkolwiek dodatków na komputerze. Wykonana jest w całości po Polsku i mimo ogromnej ilości dostępnych opcji interfejs jest przejrzysty a rozgrywka przyjemna.