Jesteś tutaj » Gry » Anwar Fantasy - recenzja
Anwar Fantasy

Anwar Fantasy

Anwar Fantasy to gra via www. Jedyne co jest nam potrzebne do gry to komputer i dostęp do internetu. Twórcy gry oferują odbiorcy bardzo pokaźną liczbę misji do wykonania. O ile pod wieloma względami Anwar Fantasy jest łudząco podobne do...
Oglądaj więcej filmików Anwar Fantasy

Anwar Fantasy to gra via www. Jedyne co jest nam potrzebne do gry to komputer i dostęp do internetu.

Twórcy gry oferują odbiorcy bardzo pokaźną liczbę misji do wykonania. O ile pod wieloma względami Anwar Fantasy jest łudząco podobne do innych tego typu gier to różnorodność misji naprawdę zasługuje na to by ją dostrzeżono i pochwalono. Wykonując misję nie jesteśmy skazani no monotonie w wyniku której każda misja kończy zabiciem potwora lub innego wrogo nastawionego stworzenia. Często by z powodzeniem ukończyć misję musimy rozwiązać jakąś łamigłówkę bądź w inny sposób porządnie pogłówkować. Wymusza to na graczu logiczne myślenie za co gra zasługuje na naprawdę duży plus. Wyjątkową cechą Anwar Fantasy jest możliwość kreowania świata gry przez jego graczy.

Anwar Fantasy oferuje nam możliwość tworzenia własnych map i dodawania ich do naszego świata. Jest to unikalne i nowatorskie rozwiązanie, które wyróżnia grę spośród innych i daje nam dużo frajdy. Możliwość wpływania przez gracza na wygląd świata znacznie uatrakcyjnia rozgrywkę, jednak głównym smaczkiem są wieczorne pojedynki z bestią. Jest to naprawdę spore wyzwanie, lecz na zwycięzcę czeka naprawdę sowita nagroda która w pełni wynagradza trudy pojedynku.

Gra zaskakuje nas oryginalnymi pomysłami i jednocześnie stawia na stare dobre rozwiązania, nie ryzykując tych nowych niekoniecznie sprawdzonych i dobrych. Zakres możliwości które oddaje w ręce gracza Anwar Fantasy jest zadowalająca. Ten sam model możliwości i opcji możemy spotkać wielu innych dobrych grach mmorpg.