Jesteś tutaj » Gry » Battlefield Heroes - recenzja
Battlefield Heroes

Battlefield Heroes

Battlefield Heroes to gra, w której sterując naszą postacią obserwujemy ją z perspektywy osoby trzeciej. Gra wykonana została przez studio Electronic Arts co jest swoistą gwarancją jakości i dobrej zabawy przez długie godziny. Mimo...
Oglądaj więcej filmików Battlefield Heroes

Battlefield Heroes to gra, w której sterując naszą postacią obserwujemy ją z perspektywy osoby trzeciej. Gra wykonana została przez studio Electronic Arts co jest swoistą gwarancją jakości i dobrej zabawy przez długie godziny. Mimo starannego wykonania i wsparcia technicznego gra jest całkowicie darmowa. Jedynym wymogiem jest posiadanie komputera i połączenia z internetem. Poczynaniami naszego żołnierza kierujemy z poziomu przeglądarki internetowej, jednak przed rozpoczęciem rozgrywki jesteśmy zmuszeni do pobrania paczki plików bez której gra jest niemożliwa.

Akcja rozgrywa się w trakcie dużego konfliktu zbrojnego, domyślnie jest to druga wojna światowa, jednak twórcy nigdzie nie umieścili takiej informacji. Rozpoczynając grę mamy do wyboru dwie frakcje: Royal Armii – odpowiednik wojsk alianckich i National Armii – którą możemy skojarzyć z wojskami III rzeszy. Podejście do wyboru frakcji jest jednak całkowicie luźne i spokojnie można przyjąć że obie frakcje nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

Gra oferuje nam kilka trybów rozgrywki, zazwyczaj jednak naszym celem jest zdobycie flagi lub podporządkowanie naszym wojskom całego pola walki. W osiągnieciu celu pomoże nam szeroka gama broni począwszy od broni białej skończywszy na ciężkich karabinach maszynowych i wyrzutniach rakiet. Podczas rozgrywki możemy też komunikować się z innymi graczami za pomocą krótkich komend uaktywnianych przy pomocy skrótów klawiszowych. Ponadto w trakcie walki możemy prowadzić jeepa i podwozić naszych kompanów na pole bitwy, lub też zasiąść za sterami czołgu lub samolotu by w pojedynkę dokonać ogromnego zniszczenia w szeregach wrogów.