Jesteś tutaj » Gry » Battlestar Galactica Online - recenzja
Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online to kolejna w naszej bazie gra, której wymagania sprzętowe zamykają się w konieczności posiadania komputera i łącza internetowego. Fabuła rozgrywki oparta jest na serialu o tej samej nazwie. W związku z tym...
Oglądaj więcej filmików Battlestar Galactica Online

Battlestar Galactica Online to kolejna w naszej bazie gra, której wymagania sprzętowe zamykają się w konieczności posiadania komputera i łącza internetowego. Fabuła rozgrywki oparta jest na serialu o tej samej nazwie. W związku z tym będziemy bacznie przyglądać się historii ludzkości poszukującej zaginionej planety oraz o wojnie Ludzi i tzw. Cylonów.

W trakcie rozrywki spotykamy miejsca i postacie znane nam z serialu, każdy jego fan będzie wniebowzięty. Główny motyw rozgrywki opiera się na wykonywaniu niezliczonych misji które dostajemy od swoich przełożonych, oraz na sterowaniu kolonialnymi lub cylońskimi statkami kosmicznymi. Zanim jednak rozpoczniesz rozgrywkę musisz zdecydować po czyjej stronie stanąć. Czy będziesz obrońcą i bohaterem ludzkości czy też opowiesz przeciw niej i staniesz po stronie Cylonów? Wybór należy do ciebie.

Na szczególną uwagę zasługuje całkowicie nowatorskie podejście do kwestii misji i questów. W Battlestar Galactica nasze działania i decyzje podczas ich wykonywania maja znaczny wpływ na wygląd świata gry. To gracz kształtuje świat gry poprzez swoje poczynania. Sprawia to że gra jest swego rodzaju ewenementem, gdyż jako jedyna dopuszcza do tak dużej ingerencji gracza w świat gry.

Aby zagrać w Battlestar Galactica Online nie musimy instalować żadnych elementów na dysku naszego komputera. Rozgrywka w całości odbywa się za pośrednictwem przeglądarki. Kolejnym ważnym aspektem jest grafika która w przypadku Battlestar Galactica naprawdę bardzo cieszy oko. Można śmiało uznać że jeśli chodzi o grafikę to jest to gra ze ścisłej czołówki gier przez przeglądarkę.