Jesteś tutaj » Gry » Bloodmoon - recenzja
Bloodmoon

Bloodmoon

Bloodmoon to mroczna gra przeglądarkowa rodem z horrorów i powieści o wampirach i wilkołakach. Zanim rozpoczniemy rozgrywkę dokonujemy krótkiej rejestracji, po zatwierdzeniu naszego konta przystępujemy do wyboru klasy postaci. Dostępne...
Oglądaj więcej filmików Bloodmoon

Bloodmoon to mroczna gra przeglądarkowa rodem z horrorów i powieści o wampirach i wilkołakach.

Zanim rozpoczniemy rozgrywkę dokonujemy krótkiej rejestracji, po zatwierdzeniu naszego konta przystępujemy do wyboru klasy postaci. Dostępne są trzy klasy Wampir, Łowca, Wilkołak. Gdy wybierzemy już jaką postacią chcemy grać możemy przejść do rozgrywki. Gra w bardzo dużym stopniu jest zautomatyzowana co nieco obniża radość płynąca z rozgrywki. Nasze działania w grze ograniczać się będą do wykonywania misji, walki z przeciwnikami i pracy.

Misję wykonujemy głównie dla punktów doświadczenia dzięki którym możemy awansować na wyższy poziom oraz złota. Czasem trafi się nam też jakiś przedmiot którego możemy użyć w naszym ekwipunku by polepszyć parametry naszej współpracy. Każda misja ma określony czas trwania a jej zwieńczeniem jest walka z potworem od której wyniku zależy to czy zostaniemy wynagrodzeni czy też odejdziemy z kwitkiem. Niestety, nie mamy żadnego wpływu na wynik walki w trakcie jej trwania, wszystko zależy od tego jak ustawiliśmy nasza postać przed walką.

Jeśli chodzi o walkę, możemy walczyć zarówno ze sztuczną inteligencją (podczas musi) jak i innymi graczami z którymi pojedynkujemy się na arenie. Ponadto, jeżeli doskwiera nam brak funduszy możemy nająć się do pracy u okolicznego grabarza. Praca odbywa się automatycznie i nie wymaga naszej obecności przy komputerze. Po jej zakończeniu otrzymujemy złoto. Grę polecamy wszystkim wielbicielom mrocznych klimatów. Mimo małej ilości długi czas i posiada wspaniały klimat.