Jesteś tutaj » Gry » Bossland - recenzja

Bossland

Fabuła którą została okraszona przeglądarkowa gra MMO Bossland jest zdecydowanie mniej pozytywną wizją przyszłości naszej planety. Gracz który zdecyduje się na rejestrację i grę w Bossland zostaje wrzucony do świata pełnego...
Oglądaj więcej filmików Bossland

Fabuła którą została okraszona przeglądarkowa gra MMO Bossland jest zdecydowanie mniej pozytywną wizją przyszłości naszej planety.

Gracz który zdecyduje się na rejestrację i grę w Bossland zostaje wrzucony do świata pełnego twardych zasad. W tym świecie nie ma miejsca dla mięczaków, tylko prawdziwy twardziel jest w stanie tu przetrwać. Na początku rozgrywki dowiadujemy się że porządek nowego świata został zachwiany przez atak istoty zwanej zabójcą. W wyniku jego agresji ze świata zniknęli przywódcy mafii będących jedynymi organami trzymającymi ludzi w okowach. Twój cel w świecie Bossland to po pierwsze nie dać się zabić, zaś po drugie zemścić się na oprawcy. Jednak by tego dokonać musisz dysponować odpowiednimi środkami i umiejętnościami. Ponadto bardzo pomocna będzie również pomoc osób trzecich. Całkowicie bezpłatna, jedyne co musimy zrobić by wejść do tego nieprzyjaznego świata pełnego brudu to szybka, wygodna rejestracja.

Jest to bardzo rozbudowana gra, w trakcie rozgrywki dostajemy w swoje ręce szereg możliwości i ogromną ilość wyborów które możemy podjąć. Tutaj liczy się walka bez skrupułów. Nikt nie uznaje kompromisu i jeśli nie będziesz bezwzględny to raczej prędzej niż później padniesz ofiarą ludzi bez skrupułów i zasad moralnych. Tu wygrywa najsprytniejszy! Nie ma tu ludzi którzy pomogą ci przetrwać, nakarmią cię i poprowadzą za rękę byś mógł naprawić świat. Każda twoja decyzja może mieć zupełnie niespodziewane skutki, jeśli nie lękasz się anarchii, przenieś się do roku 2050 i pokaż że jesteś twardzielem.