Jesteś tutaj » Gry » Darkfall Online - recenzja
Darkfall Online

Darkfall Online

Twórcy gry umieścili jej akcje w oryginalnym świecie pełnym elfów, krasnoludów, orków i innych mitycznych, nieistniejących stworzeń znanych każdemu miłośnikowi klimatów fantasy. Tłem zmagań graczy jest konflikt między rasami...
Oglądaj więcej filmików Darkfall Online

Twórcy gry umieścili jej akcje w oryginalnym świecie pełnym elfów, krasnoludów, orków i innych mitycznych, nieistniejących stworzeń znanych każdemu miłośnikowi klimatów fantasy.

Tłem zmagań graczy jest konflikt między rasami które zamieszkują świat gry. Wyróżniamy następujące rasy: elfy, krasnoludy, ludzie, mahirimy, orki i alfary. Oprócz wyboru rasy możemy też wybrać klase naszej postaci. Tu do wyboru mamy między innymi gladiatora, paladyna, zabójcę lub chociażby zaklinacza. Twórcy gry zadbali również o dobrze rozbudowany system rozwijania umiejętności. Nie możemy ćwiczyć wciąż jednej umiejętności, musimy skoncentrować się również na innych. Aby rozwinąć dana umiejętność musimy najpierw nauczyć się jej od NPC lub innego gracza. Darkfall Online to gra której rozgrywka koncentruje się głównie na pojedynkach między graczami.

Później pozostaje już tylko używać jej i obserwować jak dana umiejętność się rozwija. Zakres umiejętnośći które możemy przyswoić jest naprawdę ogromny. Twórcy oddają bowiem w nasze ręce ponad 500 umiejętności i drugie tyle czarów. Poziom zaawansowania w używaniu danej umiejętności jest określany liczbą od 1 do 100.

Grze możemy więc zarzuci8ć wiele, ale na pewno nie to że jest to dzieło niedopracowane i mało rozbudowane. Twórcom gry należy się olbrzymi szacunek za ich dzieło. Z pewnością musieli poświęcić mnóstwo czasu by stworzyć grę tal rozbudowaną. Choć świat gry i występujące w nim rasy są nieco wtórne to zapewniam że Darkfall Online jest grą zupełnie inna niż wszystkie.