Jesteś tutaj » Gry » DarkOrbit - recenzja
DarkOrbit

DarkOrbit

Wcielamy się w kapitana okrętu, nie jest to jednak galeon ani karaka a okręt kosmiczny, którym zwiedzać będziemy wszechświat. Cała akcja gry odbywa się przy użyciu przeglądarki internetowej, grać możemy więc nie tylko u siebie w domu,...
Oglądaj więcej filmików DarkOrbit

Wcielamy się w kapitana okrętu, nie jest to jednak galeon ani karaka a okręt kosmiczny, którym zwiedzać będziemy wszechświat. Cała akcja gry odbywa się przy użyciu przeglądarki internetowej, grać możemy więc nie tylko u siebie w domu, ale wszędzie gdzie mamy dostęp do komputera z łączem internetowym i przeglądarką.

Po krótkiej rejestracji i aktywacji konta stajemy przed koniecznością wyboru klasy postaci jaką chcemy grać. Sama rozgrywka w DarkOrbit opiera się głównie na rozwiązywaniu questów i walce z innymi graczami, jednak ze względu na małą ilość tych pierwszych (dwa na poziom) głównym smaczkiem gry stają się kosmiczne pojedynki między graczami. W grze możemy założyć, lub stać się członkiem jednego z wielu klanów, którego poszczególni członkowie pomagają sobie i wspólnie stawiają czoła nieprzyjaciołom.

Możemy zagrać w pełnej wersji językowej Polskiej i to za darmo, jednak niektóre opcje i przedmioty w grze dostępne są jedynie za uridium – walutę w grze którą możemy zdobyć za prawdziwe pieniądze. Jest to duży minus, gdyż gracz który nie przeznacza prawdziwych funduszy na wirtualne ulepszenia z biegiem czasu ma coraz mniejsze szanse na równą rywalizacje z graczami z pełnymi portfelami. Co jakiś czas gra zostaje aktualizowana co dowodzi zainteresowania twórców jej losami. Świat gry ulega ciągłym ulepszeniom i poprawką, dzięki czemu rozgrywka nigdy nie pozostaje taka sama i szybko się nie nudzi. Największym plusem DarkOrbit są jednak walki z innymi graczami które są właściwie esencją tej gry.