Jesteś tutaj » Gry » DDTank - recenzja
DDTank

DDTank

DDTank to browserowa strzelanka MMORPG. Wcielamy się w niej… no właśnie, gra w żaden sposób nie narzuca nam bohatera, jego wyglądu itp. Swoją postać kształtujemy właściwie sami. Wygląd naszej postaci zależy tylko i wyłącznie od nas,...
Oglądaj więcej filmików DDTank

DDTank to browserowa strzelanka MMORPG. Wcielamy się w niej… no właśnie, gra w żaden sposób nie narzuca nam bohatera, jego wyglądu itp. Swoją postać kształtujemy właściwie sami. Wygląd naszej postaci zależy tylko i wyłącznie od nas, my ustalamy wygląd, my decydujemy jakie wyposażenie będzie miał nasz bohater, zaś następnie wysyłamy go na krwawy bój.

Esencją gry są pojedynki toczone z innymi graczami, to od nich zależy to jak wiele zdobędziemy doświadczenia, a co za tym idzie jak daleko posunie się nasza postać w rozwoju. Przed każdym emocjonującym pojedynkiem wybieramy sobie przeciwnika i ekwipunek jakiego użyjemy do jego eksterminacji.

Każda runda to szereg nowych wyzwań i kolejnych, coraz bardziej wymagających przeciwników. Wymusza to na nas ciągłe ulepszanie swojej postaci, na szczęście dzięki punktom doświadczenia nasza postać awansuje coraz wyżej pnąc się po szczeblach doskonałości. Dodatkowo w trakcie rozgrywki korzystamy ze sklepu który oferuje nam przeróżne rodzaje broni, z każdym poziomem coraz bardziej niebezpieczne .

Elementem, który nie sposób przeoczyć jest humorystyczne podejście twórców DDTank do swojego dzieła. Pomijając kreskówkową oprawę graficzną, mamy do czynienia z naprawdę dziwnymi rodzajami broni, takimi jak np. pomidory czy przepychaczka klozetowa. Ponadto w sklepie dostępne są itemy, które pozwalają nam wykreować swoją postać do totalnie zwariowanego stwora dzięki bardzo niestandardowym ubraniom i biżuterii.

DDTank oferuje naprawdę duże pole manewru , dzięki czemu w pełni zasługuje na to by spędzić przed monitorem kilkanaście długich godzin.