Jesteś tutaj » Gry » Elsword - recenzja
Elsword

Elsword

Elsword oferuje swoim odbiorcom wyjątkowy, niepowtarzalny klimat obfitujący w bajeczne kolory. Grając w Elsword możemy na dobre kilka godzin wyrwać się z przepełnionego szarością świata który nas otacza i wejść do krainy marzeń. Jeśli...
Oglądaj więcej filmików Elsword

Elsword oferuje swoim odbiorcom wyjątkowy, niepowtarzalny klimat obfitujący w bajeczne kolory. Grając w Elsword możemy na dobre kilka godzin wyrwać się z przepełnionego szarością świata który nas otacza i wejść do krainy marzeń. Jeśli jesteś fanem realizmu i rozgrywki z zachowaniem wszelkich praw fizyki z góry nie rezygnuj z przygody jaką jest Elsword. Choć nie stawia na realizm, wręcz przeciwnie jego głównym celem jest oderwanie nas od codziennej szarości.

Z początku wydaje się strasznie infantylna i dziecinnie prosta. Z biegiem czasu jednak odkrywamy coraz to większe zawirowania, a z pozoru proste chodzenie w prawo i rozwalanie wszystkiego co stanie nam na drodze staje się naprawdę wymagające. W początkowej fazie gry niemal bez przerwy będziesz bez większego trudu rozkładany przez nieco bardziej doświadczonych graczy. Opanowanie wszystkich ruchów i skrótów klawiaturowych zajmuje naprawdę dużo czasu i nim staniesz z doświadczonymi graczami do równej walki minie całkiem sporo czasu a z naszych ust padnie mnóstwo niecenzuralnych słów przepełnionych irytacją.

Podsumowując: Elsword posiada wspaniałą szatą graficzną, obfitująca w postacie rodem z japońskiego anime. Jakość wykonania jest naprawdę zadowalająca i o ile nie jesteśmy ukierunkowani jedynie na realistyczne gry to Elsword może nam się spodobać. Ogromną uwagę zwraca też długie dochodzenie do formy. Nim osiągniemy zadowalający poziom umiejętności pozwalający nam na rozgrywkę PvP spokojnie zdążymy wbić minimum 20 level. Ogólnie rzecz biorąc: bajeczna grafika w wbrew pozorom naprawdę trudnej grze.