Jesteś tutaj » Gry » eRepublik - recenzja
eRepublik

eRepublik

Gra eRepublik istnieje od października 2007 roku i zapewniamy, że nigdzie nie znajdziecie tak dobrze dopracowanej gry na przeglądarkę, z takim charakterem i taką tematyką. Tylko w tej grze, jako obywatel jednego z krajów możemy brać czynny...
Oglądaj więcej filmików eRepublik

Gra eRepublik istnieje od października 2007 roku i zapewniamy, że nigdzie nie znajdziecie tak dobrze dopracowanej gry na przeglądarkę, z takim charakterem i taką tematyką. Tylko w tej grze, jako obywatel jednego z krajów możemy brać czynny udział zarówno w życiu politycznym, gospodarczym oraz militarnym. Gra nie posiada grafiki 3D nie mniej jednak to nie zmienia faktu, że cieszy się obecnie dużą popularnością. Jest napisana w języku PHP, obecnie jest dostępna w pięciu językach.

W obecnej chwili w eRepublik grywa ponad 100 tysięcy internautów z całego świata, jako ciekawostkę możemy podać, że na obecną chwilę Polska jest druga w rankingu z liczbą 15202 użytkowników. Jednak o co chodzi w grze eRepublik? Jest to symulator społecznościowy, nie wymaga zazwyczaj od nas poświęcenia dużo czasu, ale możemy jej oczywiście przeznaczyć dużo więcej czasu niż tylko na wykonywanie podstawowych czynności. W grze znajdziemy dziesiątki państw, które mają własną walutę, własne rządy, gospodarkę, rynek pracy. Państwa mogą prowadzić zarówno lokalne wojny jak i wzniecać wojny globalne, przez co podział polityczny świata eRepublik ciągle się zmienia.

Po zarejestrowaniu się w grze, stajemy się jednym z obywateli wybranego państwa, jedynie od nas zależy to, czy będziemy zwykłym bytem dbającym o siebie, o trening oraz prawidłowe wykonywanie swojej pracy kiedy już ją znajdziemy, czy też będziemy starali się wspiąć na wyżyny polityczne. W grze bowiem możemy zostać nawet prezydentem kraju do którego dołączyliśmy.

W grze będziemy wykonywali przeróżne zadanie by zdobywać punkty doświadczenia, które z kolei pozwolą nam na odblokowywanie nowych funkcji gry oraz zdobywanie coraz to wyższych poziomów dla naszej postaci. W grze eRepublik znajdziemy dwie waluty, jedna z nich to złoto, tak zwany Gold, czyli waluta premium w grze, natomiast drugą walutą jest waluta kraju do którego należymy. To jaki zawód wybierzemy zależy tylko i wyłącznie od nas i od naszych osiągnięć. Możemy zostać dziennikarzem, założyć własny biznes, wstąpić do wojska. Możliwości jest naprawdę mnóstwo, a grywalność tej produkcji powoduje, że codziennie dołącza do niej wielu graczy.

eRepublik nie jest kolejną zwykłą produkcją, gra ta pozwala nam na prowadzenie drugiego życia, gdzie możemy robić dokładnie to samo co w normalnym. Polecamy tę grę mmo szczególnie osobom, które preferują symulacje ekonomiczne oraz strategiczne.