Jesteś tutaj » Gry » Farm Kingdom - recenzja
Farm Kingdom

Farm Kingdom

W Farm Kingdom stajemy przed szansą utworzenia naszego własnego rolniczego imperium. To od nas zależy co posadzimy i jakie plony zbierzemy. Ponadto możemy wybrać się na grzybobranie, wystarczy tylko opuścić grube mury zamku by...
Oglądaj więcej filmików Farm Kingdom

W Farm Kingdom stajemy przed szansą utworzenia naszego własnego rolniczego imperium. To od nas zależy co posadzimy i jakie plony zbierzemy.

Ponadto możemy wybrać się na grzybobranie, wystarczy tylko opuścić grube mury zamku by odetchnąć świeżym powietrzem we wspaniałym, zielonym, czystym lesie gdzie grzybki rosną jak grzyby po deszczu. Naszym głównym celem jest jednak zagospodarowywanie terenu dookoła przy użyciu roślin i przeróżnych dekoracji, które swoim pięknem okraszą okolicę i ucieszą swym widokiem oczy innych mieszkańców.

Farm Kingdom sprawi mnóstwo frajdy nie tylko młodszym graczom. Gra w której naszym głównym zadanie jest sianie roślin i hodowanie zwierząt wbrew pozorom może przykuć do monitora nawet starszych, wytrawnych graczy. Gra cały czas jest aktualizowana i daje graczom coraz to nowe możliwości, jak na przykład ostatnia aktualizacja która pozwala nam łowić ryby.

Na uwagę zasługuje również fakt że Farm Kingdom jest zintegrowane z facebookiem, z którego poziomu możemy logować się się do gry. Ponadto na bieżąco możemy informować naszych znajomych o naszych postępach w grze umieszczając nasze osiągniecia na swojej tablicy. Jeśli inne rolnicze gry cię znudziły i szukasz powiewu świeżości to Farm Kingdom jest właśnie dla ciebie.

Gra która jest regularnie aktualizowana, ciągle oferuje nam coraz to nowe formy spędzania czas przed monitorem komputera. Jest to swoistą gwarancją że szybko nie znudzimy się rozgrywką i spędzimy mnóstwo czasu na grze. Polecam wszystkim mieszczuchom, którzy nie znają uroków życia w mniej zurbanizowanym otoczeniu.