Jesteś tutaj » Gry » Fashion Style - recenzja
Fashion Style

Fashion Style

Fashion Style to gra kierowana głównie do żeńskiej części odbiorców. Zaprasza nas do świata ekskluzywnych modelek, modnych butików z odzieżą, wybiegów, projektantów mody i gigantycznych kontraktów. W Fashion Style mamy...
Oglądaj więcej filmików Fashion Style

Fashion Style to gra kierowana głównie do żeńskiej części odbiorców. Zaprasza nas do świata ekskluzywnych modelek, modnych butików z odzieżą, wybiegów, projektantów mody i gigantycznych kontraktów.

W Fashion Style mamy przyjemność wcielić się w modelkę co daje nam mnóstwo możliwości działania w wirtualnym świecie. W grze możemy udać się do ogromnego sklepu odzieżowego, gdzie dokonamy zakupu najnowszych, najmodniejszych ubrań, butów, nakryć głowy czy torebek. Kierując naszą postacią musimy zadbać o jej nienaganny wygląd co wiąże się z częstymi wizytami u fryzjera i kosmetyczki, gdzie gracz sam decyduje o tym jaką fryzurę zafundować swojej postaci oraz jakich kosmetyków używać. Bardzo dużą rolę w karierze naszej modelki odgrywa jej odżywianie, w grze zakupy robimy w specjalnych sklepach ze zdrową żywnością aby odpowiednio dbać o linię. Jeśli już wspominamy o diecie to nie sposób zapomnieć o ćwiczeniach które odgrywają znaczącą rolę w karierze każdej modelki i dzięki którym może zrzucić zbędne kilogramy. Jeśli zadbamy o powyższe to możemy skierować naszą postać na casting do agencji modelek i podziwiać ja na wybiegach. Ponadto gra posiada rozbudowany wątek towarzyski.

Grając w Fashion Style stajemy się elementem ogromnego wirtualnego świata mody, dbamy o to by mieć gdzie mieszkać, kupujemy rozmaite gadżety, rozmawiamy na czacie wiele innych. Podsumowując: gra skierowana zdecydowanie do dziewcząt i wystarczająco rozbudowana by spędzić przy niej kilka dobrych godzin i wsiąknąć w świat luksusu i mody.