Jesteś tutaj » Gry » Football Team - recenzja
Football Team

Football Team

Football Team to przeglądarkowa gra MMORPG w której wcielamy się w rolę początkującego piłkarza. Dostając w opiekę młodego zawodnika, jesteśmy zobowiązani zadbać o każdy aspekt jego kariery. By osiągnąć sukces musimy przede...
Oglądaj więcej filmików Football Team

Football Team to przeglądarkowa gra MMORPG w której wcielamy się w rolę początkującego piłkarza. Dostając w opiekę młodego zawodnika, jesteśmy zobowiązani zadbać o każdy aspekt jego kariery. By osiągnąć sukces musimy przede wszystkim trenować, do tego dochodzi konieczność wyposażenia naszego młodego zawodnika w odpowiedni sprzęt. To gracz wybiera jakiej marki buty i ubrania będzie nosił zawodnik.

W trakcie gry decydujemy o tym jakie umiejętności będziemy doskonalić, co w przyszłości będzie miało ogromne znaczenia dla kariery zawodnika którym kierujemy. To od nas zależy w jakim zespole znajdzie dla siebie miejsce i będzie pobierał pensję. Z początku wynagrodzenie nie jest górnych lotów , lecz im wyższe umiejętności naszego piłkarza, tym lepsze kluby upomną się o niego w trakcie okienka transferowego a im lepszy klub tym wyższe zarobki.

W grze nie zapomniano rzecz jasna o możliwości wydawania wybieganych przez nas na boisku pieniędzy. Jak każdy szanujący się piłkarz, tak i nasz zawodnik potrzebuje mieszkania dobrych warunków bytu. Z biegiem czasu kupimy mu także samochód i wiele innych przydatnych rzeczy które pomogą mu w prowadzeniu życia poza boiskiem. Po treningu możemy wybrać się do kasyna lub klubu i roztrwonić pieniądze które zarobiliśmy, ale w miejscach tych możemy też zadbać o nasze życie towarzyskie.

Oprócz możliwości prowadzenia własnego zawodnika Football Team oferuje nam również możliwość poprowadzenia do zwycięstwa własnej drużyny lub dołączenia do już istniejące. Dobra gra dla ludzi szukających dobrej zabawy a nie koniecznie posiadają duże ilości wolnego czasu.