Jesteś tutaj » Gry » Hell Racing - recenzja
Hell Racing

Hell Racing

Twórcy Hell Racing udostępniają graczom wyścigi samochodowe w pełnym trójwymiarze za pośrednictwem przeglądarki internetowej. To nie żart. Grafika w Hell Racing, nie dość że wykonana jest w całości przy użyciu trójwymiarowych...
Oglądaj więcej filmików Hell Racing

Twórcy Hell Racing udostępniają graczom wyścigi samochodowe w pełnym trójwymiarze za pośrednictwem przeglądarki internetowej. To nie żart. Grafika w Hell Racing, nie dość że wykonana jest w całości przy użyciu trójwymiarowych tekstur, to dostępna jest całkowicie przez przeglądarkę internetową. Jedyne pliki które musimy pobierać na dysk twardy naszego komputera to wtyczka Unity Web Player która waży około 3mb. Poza nią i komputerem z łączem internetowym nie potrzebujemy absolutnie nic by wejść do świata pięknych kobiet i szybkich samochodów.

Trasy po których jeździmy są w całości wykonane z asfaltu. Nie uświadczymy tu szutru, błota i śniegu rodem z serii o wyścigach WRC. Jest to wina twórców którzy akcje gry umiejscowili w odległej galaktyce a konkretnie na nijakiej planecie Kerathia zamieszkałej między innymi przez potworki zwane Mogitami. Owe Mogity po którejś z kolei wielkiej wojnie osiedliły się na Kerathi i zajęły organizowaniem wyścigów samochodowych które są ich ulubioną rozrywką.

Zakładając konto w Hell Racing masz szanse przenieść się do tego wspaniałego świata i wziąć udział w jednym z cyklów najpopularniejszych wyścigów w galaktyce. Planeta na któej odbywa się rozgrywka podzielona jest na 5 części. Jedna z nich przeznaczona jest dla władcy planety czyli kogoś kto pokona wszystkich przeciwników i ośmieli się wyzwać na pojedynek obecnego władcę planety. Przed nami więc naprawdę nie lada wyzwanie.

Gierka oferuje naprawdę dobrą grywalność i dobrą jak na grę przeglądarkową grafikę. Wszyscy fani kosmicznych wyścigów będą zachwyceni.