Jesteś tutaj » Gry » Kapi Hospital - recenzja
Kapi Hospital

Kapi Hospital

Jeśli fascynuje Cię zawód lekarza to Kapi Hospital jest właśnie dla Ciebie. Grę na przeglądarkę stworzyła firma o nazwie Upjers, która jest jednocześnie twórcą takich tytułów jak chociażby Zielone Imperium, Torpia, Alamandi czy Wolni...
Oglądaj więcej filmików Kapi Hospital

Jeśli fascynuje Cię zawód lekarza to Kapi Hospital jest właśnie dla Ciebie. Grę na przeglądarkę stworzyła firma o nazwie Upjers, która jest jednocześnie twórcą takich tytułów jak chociażby Zielone Imperium, Torpia, Alamandi czy Wolni Farmerzy. Dzięki Upjers będziemy mogli poczuć się jak prawdziwi lekarze, a także przeżywać ciężkie i ekscytujące chwile, jakie codziennie towarzyszą temu jakże ciężkiemu zawodowi.

Kapi Hospital jest grą typowo strategiczną z elementami ekonomicznymi. Rozgrywkę rozpoczynamy w obskurnej przychodni, w której posiadamy tylko i wyłącznie jedną salę, oraz małą recepcję. Na samym początku gry nie możemy liczyć nawet na chwilę spokoju, w naszej poczekalni jest już kilku pacjentów, którzy nie cierpią zwłoki, a nasza jedna sala pomieści co najwyżej jednego pacjenta. Tak więc cały problem będzie polegał na tym by jak najrozsądniej rozbudowywać naszą klinikę z wykorzystaniem pieniędzy, które zdobędziemy za leczenie pacjentów.

Nasi pacjenci, których przyjdzie nam leczyć, będą do nas przybywać w miarę często (maksymalnie ośmiu pacjentów dziennie) z coraz to bardziej dziwnymi chorobami, takimi jak chociażby Zapalenie Krasnoopony, Rozklekotane Komory, Migotanie Czyraków czy Chroniczne Lenistwo. Chorób jest naprawdę mnóstwo, także nie ma najmniejszej obawy o to, że gra szybko nam się znudzi, równie wiele jest lekarstw zwalczających choroby. W grze znajdziemy również specjalne zadanie, które mają na celu urozmaicić nam rozgrywkę.

Elementem, którego nie mogło zabraknąć w grze multpilayer na przeglądarkę jest oczywiście premium waluta. Występuje zwykła gotówka jak również premium monety. Za premium monety jak i zwykłą gotówkę możemy dokupować do naszej kliniki leki, a także wykupić nowe plany architektoniczne, jednak dokonując zakupów walutą premium cała transakcja będzie o wiele korzystniejsza. Warto też wspomnieć o tym, że konto premium będzie upoważniało nas do możliwości wybudowania trzeciego piętra w naszej klinice, znacząco zwiększy to jej przepustowość.

W Kapi Hospital możemy walczyć z innymi graczami co najwyżej w rankingu, jednak oprawa graficzna oraz innowacyjna tematyka gry mmo, na pewno w przyszłości przyciągnie wielu aktywnych użytkowników, na chwilę obecną jest ich jedynie ponad 3 miliony.