Jesteś tutaj » Gry » Khan Wars - recenzja
Khan Wars

Khan Wars

Wciel się w rolę średniowiecznego władcy w grze Khan Wars. Twórcy gry oferują na mnóstwo ciekawych strategii i wyborów. Ich umiejętne stosownie pomoże ci zwyciężyć wszystkich graczy którzy staną ci na drodze. Akcja została...
Oglądaj więcej filmików Khan Wars

Wciel się w rolę średniowiecznego władcy w grze Khan Wars. Twórcy gry oferują na mnóstwo ciekawych strategii i wyborów. Ich umiejętne stosownie pomoże ci zwyciężyć wszystkich graczy którzy staną ci na drodze. Akcja została umiejscowiona w czasach średniego średniowiecza w świecie przypominającym kulturowo i geograficznie Europę. To właśnie tutaj przyszło nam zostać władcą jednej z dziewięciu nacji którą poprowadzimy do zwycięstwa, zapewniając jej przewagę terytorialną, militarną i gospodarczą.

Jeśli nie masz odpowiedniej ilości wolnego czasu to nie zabieraj się za Khan Wars. Jedna runda w grze trwa około pół roku i bierze w niej udział 9 unikalnych plemion, z czego każde posiada inne możliwości. Dodatkowo grę urozmaicają unikalne jednostki. Każda z nacji ma swoją unikalną jednostkę co naprawdę bardzo korzystnie wpływa na różnorodność rozgrywki. W KhanWars możemy rekrutować około 30 rodzaju jednostek wojskowych. piechota, strzelcy, lekka i ciężka kawaleria, maszyny oblężnicze… to my decydujemy jakie jednostki będą tworzyć naszą potęgę militarną i od nas zależy czy poradzą one sobie w potyczkach z wrogiem. W miastach wybudować możemy około 15 budynków takich jak szpital czy koszary. Ich budowa ma znaczny wpływ na przebieg rozgrywki.

Jeżeli lubisz gry strategiczne osadzone w średniowiecznym klimacie to Khan Wars jest grą w która powinieneś zagrać. W Khan Wars zagrać może każdy. Potrzebny jest tylko komputer i dostęp do internetu. Ogromna mapa, dużo jednostek, 9 nacji do wyboru – sprawia to że 6 miesięczne rundy okazują się za krótkie i mamy ochotę rozpocząć kolejną półroczną przygodę z Khan Wars.