Jesteś tutaj » Gry » KingsAge - recenzja
KingsAge

KingsAge

W KingsAge wcielamy się w rolę władcy, który z małego, nic nie znaczącego plemienia utworzy ogromne Państwo. Zdolne bez problemu przeciwstawić się licznym wrogom czyhającym ja jego ziemie. Poprzez podejmowanie odpowiednich decyzji,...
Oglądaj więcej filmików KingsAge

W KingsAge wcielamy się w rolę władcy, który z małego, nic nie znaczącego plemienia utworzy ogromne Państwo. Zdolne bez problemu przeciwstawić się licznym wrogom czyhającym ja jego ziemie.

Poprzez podejmowanie odpowiednich decyzji, budowanie odpowiednich budynków i dobre rozgospodarowanie surowców szybko sprawimy że nasze Państwo z niewielkiej osady stanie się ogromnym imperium. Akcja gry osadzona jest w średniowieczu. Dlatego mamy tu do czynienia z Łukiem, Kuszą, Mieczem, Toporem i Halabardą, nie zaś karabinem czy działem artyleryjskim. Jeśli jesteś wielbicielem średniowiecznych klimatów lub chcesz odpocząć od strzelanek i gier akcji których akcja usadowiona jest w czasach współczesnych to KingsAge jest dobra alternatywą.

Rozgrywka swoją konstrukcją i rozwiązaniami użytymi w procesie produkcji przypomina plemiona. Odróżnia ją jednak dużo lepsza grafika i o wiele bardziej przejrzysty interfejs, co niektórych graczy w Plemiona może nawet zachęcić do przesiadki na KingsAge. Dzięki nam i naszym poczynaniom mała wioska na prowincji może stać się wielkim imperium z dostępem do morza i jego bogactw, z dostępem do gór i ich surowców itd. Zobacz jak rok po roku rozwija się ogromne imperium, kieruj jego losami, zarządzaj jego gospodarka, wypowiadaj wojny i podpisuj traktaty pokojowe z innymi graczami. Poczuj się jak władca od którego decyzji zależą losy setek tysięcy poddanych.

To od ciebie zależy czy twoje królestwo przetrwa czy też zginie w mroku przeszłości zagubione w cieniu wielkich imperiów.