Jesteś tutaj » Gry » Koyotl - recenzja
Koyotl

Koyotl

Grając w Koyotl bierzesz w swoje ręce losy ogromnej, barwnej, trójwymiarowej krainy. Teren na którym odbywa się gra jest ogromny i oferuje nam długie godziny spędzone przed monitorem. Fabuła gry polega na powstrzymaniu tytułowego...
Oglądaj więcej filmików Koyotl

Grając w Koyotl bierzesz w swoje ręce losy ogromnej, barwnej, trójwymiarowej krainy. Teren na którym odbywa się gra jest ogromny i oferuje nam długie godziny spędzone przed monitorem. Fabuła gry polega na powstrzymaniu tytułowego Koyotl’a przed przejęciem pradawnych mocy zaklętych w 5 elementach które umożliwią mu zyskanie ogromnych mocy i zniszczenie świata.

Aby móc zagrać w Koyotl potrzebujemy jedynie komputera z dostępem do internetu i oczywiście dużych ilości wolnego czasu, który przeznaczymy na rozgrywkę. Po krótkiej, nieskomplikowanej rejestracji jesteśmy gotowi by rozpocząć naszą przygodę. Po krótkim wstępie w którym dowiadujemy się kim jest tytułowy Koyotl, zostajemy wybrani spośród plemiennych wojowników do eksterminacji mrocznego szamana. W czasie gdy będziemy tropić nasz cel wykonamy setki misji oferowanych przez postaci poboczne. Charakter naszej postaci będziemy rozwijać wedle naszych upodobań, mamy totalną władzę na rozwojem naszej postaci.

Koyotl to gra bardzo dopracowana, w trakcie rozgrywki naprawdę można przekonać się że twórcy musieli włożyć niemało wysiłku w tak szczegółowe dopracowanie gry. Każdy jej element wydaje się być dogłębnie przemyślany. Nawet najmniejsze detale wydają się głęboko przemyślane i idealnie wkomponowane w piękny trójwymiarowy świat gry. Sama grafika jest zapewne efektem długich miesięcy pracy. Jak twierdzą sami twórcy „świat Koyotl jest przeogromny i zaprojektowany z fantazją…” trzeba przyznać im rację i pogratulować wspaniałego dzieła, bowiem koyotl jest najlepszą grą w swojej kategorii.