Jesteś tutaj » Gry » Kraina Wikingów - recenzja
Kraina Wikingów

Kraina Wikingów

Przedstawiamy kolejną ciekawą grę MMORPG przez przeglądarkę. Kraina wikingów to w której jak sama nazwa wskazuje obracamy się wokół nordyckich klimatów rabując, walcząc i zdobywając nowe terytoria. Kraina Wikingów to gra typowo...
Oglądaj więcej filmików Kraina Wikingów

Przedstawiamy kolejną ciekawą grę MMORPG przez przeglądarkę. Kraina wikingów to w której jak sama nazwa wskazuje obracamy się wokół nordyckich klimatów rabując, walcząc i zdobywając nowe terytoria. Kraina Wikingów to gra typowo tekstowa, próżno szukać tutaj rozbudowanych animacji w trójwymiarze i realistycznych tekstur. Gra wykonana jest w całości w 2D, rozgrywka opiera się na tekście i nieskomplikowanych, prostych obrazkach.

Dołącz do Krainy Wikingów i przeżyj wspaniałą przygodę. Przemierzaj świat w poszukiwaniu bogactwa i sławy, pozostawiając za sobą jedynie krzyki i zgliszcza. Bądź bezlitosny jak prawdziwi, legendarni wikingowie którzy przemierzając morza i oceany na swoich drakkarach siali śmierć i zniszczenie wśród swoich licznych wrogów. Przemierzając baśniowy, owiany legendą świat gry wykonasz setki różnorodnych misji, zabijesz tysiące krwiożerczych bestii i pokonasz wszystkich swoich wrogów którzy staną ci na drodze do potęgi i chwały. W grze jest również opcja pojedynków pomiędzy realnymi graczami, z którymi możemy zmierzyć się na arenie PvP. Zwyciężając pojedynki pniemy się w górę po drabinie chwały zdobywając doświadczenie, złoto awansując na kolejne poziomy.

Kraina Wikingów to jedna z wielu tego typu gier przez przeglądarkę. Nie jest ani szczególnie rozbudowana, ani szczególnie dopracowana pod względem polskiej wersji językowej. Drobne niedociągnięcia w pełni wynagradza jednak wyjątkowy klimat, różnorodność rozgrywki i szeroka, aktywna społeczność graczy.