Jesteś tutaj » Gry » Metin2 - recenzja
Metin2

Metin2

Metin2 to przedstawiciel, darmowych gier MMORPG, nie wymaga od użytkownika ponoszenia kosztów comiesięcznego abonamentu. Została wydana przez firmę z siedzibą w Stanach Zjednoczonych G4BOX i oferuje większość pomysłów typowych dla...
Oglądaj więcej filmików Metin2

Metin2 to przedstawiciel, darmowych gier MMORPG, nie wymaga od użytkownika ponoszenia kosztów comiesięcznego abonamentu. Została wydana przez firmę z siedzibą w Stanach Zjednoczonych G4BOX i oferuje większość pomysłów typowych dla przedstawicieli gier MMO. Posiada oryginalne rozwiązania, czego przykładem jest rozbudowany zręcznościowy model walki, który przypomina trójwymiarową grę akcji.

Fabuła gry umiejscowiona jest we wschodnim świecie fantasy. Przedstawionym w realistycznym Świecie pełnym magii i potworów. Przez lata władze nad kontynentem miało wielkie imperium, mieszkańcy pokojowo nastawieni żyli w pokoju i zgodzie ciesząc się z opieki ich władców. Czasy spokoju skończyły się gdy na ich krainę spadły meteoryty . Zbombardowały dużą cześć ich świata a ich ziemię pokryły meteoryty zwane metinami, nieznanego pochodzenia. Skały skomplikowały życie tubylców, które przy zetknięciu z żywą postacią zmieniały się w monstrualne potwory. A powietrze zaczęło przenosić nieznane choroby. W krótkim czasie państwo rozdzieliło się na trzy mniejsze królestwa. Krainy walczące o przetrwanie rywalizowały ze sobą, ale były jednak bardzo słabe i trwały w ciągłym strachu, przed mocą nieznanych kamieni. Z czasem pojawiła się postać, która mogła być zbawicielem trzech krain – wojownik nazywany smoczym bogiem, dysponujący ogromną siłą by zniszczyć siłę meteorytów metina.

W grze do wyboru mamy cztery postacie Assassin jest niebezpiecznie sprawnym i szybkim zabójcą. Warrior to silny wojownik specjalizuje się defensywie i ofensywie. Sura to kolejna postać, posiada doskonałą umiejętność walki dzięki olbrzymiej czerwonej łapie, która zadaje wiele obrażeń przeciwnikowi. Szaman posiada ogromną moc magiczną, jest klasycznym czarodziejem.

Metin2 to rozrywka na światowym poziomie, wielu graczy ma okazję spędzić czas przy znakomitej grze ze świetną fabułą i łatwą obsługą programu. Szybko przyciągnęła dużo miłośników akcji i fantasy. Zaletą gry mmo jest ciekawie skonstruowany świat, zręcznościowy system walki i magii oraz szczegółowe misje i poziomy.

Minimalne wymagania sprzętowe to Windows XP/2000/Vista/7, 1 GB wolnego miejsca na dysku, DirectX w wersji 8.1 lub nowszej, połączenie z Internetem, procesor min. 1 GHz, Karta Grafiki ATI Radeon 7000 NVidia RIVA TNT2 lub nowsze, 512 MB RAM.