Jesteś tutaj » Gry » My Fantasy - recenzja

My Fantasy

Wyobraź sobie że pewnego razu budzisz się w swoim dotychczas spokojnym domu i dowiadujesz się że twój młodszy brat został porwany przez złoczyńcę który zamierza użyć jego i jego nadprzyrodzonych zdolności do uzyskania władzy nad...
Oglądaj więcej filmików My Fantasy

Wyobraź sobie że pewnego razu budzisz się w swoim dotychczas spokojnym domu i dowiadujesz się że twój młodszy brat został porwany przez złoczyńcę który zamierza użyć jego i jego nadprzyrodzonych zdolności do uzyskania władzy nad światem. Jeżeli niezwłocznie po uzyskaniu takiej informacji pospieszyłbyś bratu na ratunek to MyFantasy jest właśnie dla ciebie.

Opuszczając swój rodzinny dom narażasz się na mnóstwo niebezpieczeństw, ale jednocześnie przeżywasz wspaniałe przygody, podróżując od miasta do miasta w poszukiwaniu porwanego brata. W trakcie rozgrywki wykonasz szereg zadań pobocznych dzięki którym zyskasz doświadczenie, złoto i wdzięczność poszczególnych postaci.

My Fantasy oferuje nam do wyboru dwie klasy postaci, lecz w odróżnieniu od innych tego typu produkcji wybór profesji nie jest nam narzucany na początku rozgrywki. To czy nasza postać jest wojownikiem czy magiem zależy od tego jak ułożymy swoje statystyki, tak więc w zależności od potrzeby nasza profesja może ulec zmianie nawet kilka razy w trakcie gry. Awansując na kolejne poziomy dostajemy do rozdysponowania punkty statystyk, dzięki którym kształtujemy naszą postac i jej styl walki.

Twórcy nie zapomnieli również o możliwości współpracy jak i walki z innymi graczami. W MyFantasy możemy stoczyć bitwę z każdym graczem o podobnym levelu. Ponadto mamy też możliwość dołączenia do bractwa i toczenia pojedynków z innymi bractwami 3vs3. Gra oferuje nam naprawdę długie godziny dobrej zabawy. Mimo niezbyt nowoczesnej oprawy graficznej, łatwo jest wsiąknąć w klimat MyFantasy i podróżować po ogromnym świecie by znaleźć i uratować swojego młodszego brata.