Jesteś tutaj » Gry » Ogame - recenzja
Ogame

Ogame

Zostań kapitanem kosmicznej floty i ruszaj na podbój wszechświata. Aby zdobywać ogromne przestrzenie kosmosu i niszczyć wrogie floty musisz posiadać jedynie komputer z dostępem do internetu. Po przejściu przez krótki i wygodny proces...
Oglądaj więcej filmików Ogame

Zostań kapitanem kosmicznej floty i ruszaj na podbój wszechświata. Aby zdobywać ogromne przestrzenie kosmosu i niszczyć wrogie floty musisz posiadać jedynie komputer z dostępem do internetu.

Po przejściu przez krótki i wygodny proces rejestracji masz do dyspozycji ogromne ilości możliwości. Historia opowiedziana w grze zaczyna się od wynalezienia napędu impulsywnego który umożliwił ludzkości podróże po wszechświecie z ogromną prędkością. Przemierzamy ogromne odległości między galaktykami w ciągu kilku minut. Po drodze możemy niszczyć wrogie statki kosmiczne i zdobywać ich wyposażenie. Era podboju wszechświata właśnie rozpoczęła, nie strać więc szansy i ruszaj na jego podbój. W Ogame gra już około 350 000 graczy z całego świata. Gra oddaje nam do dyspozycji około 50 serwerów, to naprawdę bardzo dużo, jednak twórcy nie mieli wyboru, gdyż ogromna popularność Ogame już dawno sprawiła że zmieszczenie wszystkich graczy na jednym czy dwóch serwerach byłoby niemożliwe. Po przejściu przez rejestracje możemy skorzystać z samouczka który w przystępny sposób wyjaśni nam zawiłości rozgrywki i dopowie na nurtujące nas pytania. Jeśli samouczek nie wystarczy to możemy skorzystać z forum gdzie niemal 200 000 użytkowników ma swoje konta. Ponadto powstało wiele amatorskich poradników które wyjaśnią ci zawiłości rozgrywki.

Ogame to jedna z najpopularniejszych gier przez przeglądarkę, a nie wątpliwie najpopularniejsza traktująca o podboju wszechświata. Nie czekaj więc, zarejestruj się i ruszaj na podbój wszechświata którego dokonasz dzięki Ogame.