Jesteś tutaj » Gry » Pirate Storm - recenzja
Pirate Storm

Pirate Storm

Pirate Storm to przeglądarkowa gra MMORPG, za której pośrednictwem możemy wcielić się w rolę budzącego postrach na morzach i oceanach pirata. Pirate Storm można poniekąd uznać za kontynuację innej wspaniałej gry tego typu – Sea Fight....
Oglądaj więcej filmików Pirate Storm

Pirate Storm to przeglądarkowa gra MMORPG, za której pośrednictwem możemy wcielić się w rolę budzącego postrach na morzach i oceanach pirata. Pirate Storm można poniekąd uznać za kontynuację innej wspaniałej gry tego typu – Sea Fight. Rozgrywka polega na zdobywaniu coraz to większej chwały i pięciu się coraz to wyżej po krwawych szczeblach pirackiej kariery.

Podobnie jak w Sea Fight, na początku gry otrzymujemy mały, niepozorny stateczek, kilka dział i kul armatnich. Zaraz po ukończeniu krótkiego samouczka możemy wypłynąć na szerokie wody i zająć się walką z potworami lub innymi statkami pływającymi po mapie. Za każdego pokonanego przeciwnika otrzymujemy doświadczenie.

Po zebraniu odpowiedniej ilości punktów awansujemy na wyższy poziom dzięki czemu zyskujemy dostęp do lepszego ekwipunku, a czasem też otrzymujemy dostęp do nowych mórz, na których czekają na nas nowe wyzwania. Oprócz doświadczenia, każda pokonana jednostka pozostawia za sobą na mapie skrzynię. Gracz który pierwszy podpłynie i wciągnie ją na pokład zostaje posiadaczem jej zawartości, która zazwyczaj jest złoto. Sterowanie w Pirate Storm jest bardzo proste i nawet mniej zaawansowanym graczom nie powinno ono sprawić trudności. Grę, niemal w całości jesteśmy w stanie przejść używając jedynie myszki.

Jeśli pragniemy urozmaicić sobie rozgrywkę i jednocześnie zyskać spory bonus za zabijanie bestii i zatapianie statków możemy przyjąć jedną z wielu dostępnych w porcie misji. Sprawi to że eksterminacja potworów będzie bardziej opłacalna.