Jesteś tutaj » Gry » SeaFight - recenzja
SeaFight

SeaFight

Piracka gra online SeaFight to wbrew pozorom nie, nielegalna kopia jakiejś gry na przeglądarkę lecz gra online, która pozwala nam się wcielić w jednego z wielu piratów, którzy grasują na wielu morzach łupiąc skarby i walcząc między...
Oglądaj więcej filmików SeaFight

Piracka gra online SeaFight to wbrew pozorom nie, nielegalna kopia jakiejś gry na przeglądarkę lecz gra online, która pozwala nam się wcielić w jednego z wielu piratów, którzy grasują na wielu morzach łupiąc skarby i walcząc między sobą o pozycję i honor.

Rozgrywkę zaczynamy jako mały szary człowiek, który chcąc uciec od swojego starego, nudnego życia zaciąga się na pokład małego statku. Na nieszczęście jeszcze pierwszego dnia po wypłynięciu z portu nasz statek atakują piraci, a my zranieni w głowę budzimy się po wszystkim sami na statku ze świadomością, że piraci zrabowali wszystko co się dało, a sami przeżyliśmy tylko przez czysty przypadek. W ten sposób stajemy się posiadaczami małego statku i rozpoczynamy naszą piracką przygodę, którą obecnie prowadzi również ponad 37 milionów innych graczy, z czego dużą część stanowią właśnie nasi rodacy.

Dzięki temu, że producent BigPoint stworzył SeaFight w technologii flash możliwa jest rozgrywka w dobrej grafice 3D oraz odtwarzanie dźwięku w czasie rzeczywistym, a nie tak jak w przypadku wielu innych gier przeglądarkowych – brak jakiegokolwiek dźwięku.

Głównym naszym zadaniem jest umacnianie swojej pozycji pirata pośród innych graczy, rozbudowa statku, pozyskiwanie nowej załogi, walka z innymi graczami oraz szeregiem potworów. Do naszych celów należeć będzie również wykonywanie wielu różnych zadań. Tak więc śmiało możemy powiedzieć, że gra przeglądarkowa SeaFight łączy w sobie elementy zręcznościowe występujące podczas walk, a także strategiczne i ekonomiczne ze względu na konieczność rozbudowy swojego statku.

SeaFight nie odbiega również od wielu innych tego typu gier internetowych, gdzie konta graczy możemy podzielić na konta zwykłe oraz konta premium. Standardową walutą w grze jest oczywiście złoto, ale dodatkową opcją jest również możliwość płacenia perłami, które będą dostępne dopiero po wykupieniu konta premium, co niestety powoduje, że niektórzy gracze zdobędą przewagę nad innymi za pieniądze. Należy jednak wspomnieć o tym, że pieniądze z kont premium są przeznaczane na utrzymanie gry mmo oraz jej ciągły rozwój, co w ogólnym rozrachunku wychodzi wszystkim na plus. W wielu grach internetowych spotkamy również możliwość zakładania gildii czy też bractw, dzięki czemu możemy stworzyć grupę piratów, którym nikt się nie oprze.

Gra jest godna polecenia ze względu na zaawansowaną grafikę oraz metodę rozgrywki ale również ze względu na to, że co miesiąc każdy z graczy ma możliwość wygrania nawet 10 tysięcy Euro. Więcej informacji na temat nagród oraz samej gry znajdziemy na stronie internetowej www.seafight.pl.