Jesteś tutaj » Gry » Tagoria - recenzja
Tagoria

Tagoria

Kolejną grą przeglądarkową, którą chcemy przedstawić jest Tagoria, produkcja firmy Game Art. Studio, twórcy takich tytułów jak Glory Wars czy Holy War. Przeglądarkowe gry mają to do siebie, że nie możemy od nich wymagać zbyt...
Oglądaj więcej filmików Tagoria

Kolejną grą przeglądarkową, którą chcemy przedstawić jest Tagoria, produkcja firmy Game Art. Studio, twórcy takich tytułów jak Glory Wars czy Holy War. Przeglądarkowe gry mają to do siebie, że nie możemy od nich wymagać zbyt rewolucyjnej grafiki. Tagoria posiada statyczną grafikę, jednak zdjęcia, obrazy wykorzystane są naprawdę dobrze dopracowane i oddają klimat gry MMO. W świecie Tagorii staniemy się walecznym wojownikiem, który będzie walczył przeciwko potworom w krainie, a także dzięki swojej waleczności będzie mógł wziąć udział w bitwach ku czci Bogów. Wymagania programu nie są wielkie, gry przeglądarkowe zazwyczaj wymagają zaktualizowanej przeglądarki oraz odpowiednio szybkiego łącza internetowego. Ważnym jest by nasza przeglądarka akceptowała tak zwane internetowe ciasteczka.

Tagoria jest podobna do wielu innych gier polegających na ciągłym ulepszaniu swojej postaci. Tagoria jest osadzona w dawnych czasach, w krainie o tej samej nazwie co gra. Naszym głównym celem będzie zabijanie niezwykle uporczywych kreatur występujących w naszej krainie. Do tego celu będziemy mogli wykorzystać przeróżne bronie, o wielu właściwościach. Wybór broni jest naprawdę wielki, od przeróżnych noży, kiścieni, nawet po specjalnie przygotowane Łapy Grizzlego, które zadają podobne obrażenia jak niedźwiedź Grizzly. Dodatkowo w grze będziemy mogli zaopatrzyć się w jedną z wielu dostępnych zbroi, hełmów, naramienników, a także magicznych amuletów, pierścieni czy bransolet, których właściwości pomagać nam będą przezwyciężyć zło panujące w naszej krainie.

Jako jeden z wielu wojowników, codziennie będziemy mieli mnóstwo ważnych misji do wypełnienia. Wybierając się w góry, spotkamy tam wielu przeciwników. Dlatego początkującym graczom preferuje się aby rozpoczynali swoją przygodę od wypraw do Doliny lub też nad Rzekę, ponieważ w innych miejscach ilość przeciwników może ich przerosnąć.

W Tagorii będziemy również musieli zadbać o naszą jaskinię w które mieszkamy, zabezpieczyć naszą skrzynię, wynająć strażnika, a także zadbać o dostatecznie dużą ilość jedzenia, by móc szybko regenerować nasze siły. Na targu będziemy mogli zarówno sprzedać nasze przedmioty jak i kupić inne, które w danej chwili są nam bardzo potrzebne.

Aby zdobywać dodatkowe profity w grze możemy specjalnym linkiem rekrutacyjnym werbować kolejnych użytkowników gry, dzięki czemu w krainie Tagoria wreszcie będzie spokojnie, a straszne potwory nie będą dręczyć mieszkańców.