Jesteś tutaj » Gry » Tanoth - recenzja
Tanoth

Tanoth

Wciel się w rolę mitycznego wojownika i wkrocz w świat Tanoth. Jeśli interesuje cię gra oferująca wspaniałą rozgrywkę, a nie masz czasu przesiadywać długimi godzinami przed komputerem to Tanoth jest właśnie dla ciebie. Gra oferuje...
Oglądaj więcej filmików Tanoth

Wciel się w rolę mitycznego wojownika i wkrocz w świat Tanoth. Jeśli interesuje cię gra oferująca wspaniałą rozgrywkę, a nie masz czasu przesiadywać długimi godzinami przed komputerem to Tanoth jest właśnie dla ciebie.

Gra oferuje ogromną ilość dostępnego ekwipunku który możemy nabyć w sklepie lub wygrać w potyczce z mitycznym potworem. Głównym wyznacznikiem rozwoju naszej postaci są punkty doświadczenia dzięki którym awansujemy na kolejne poziomy doświadczenia i doskonalimy naszą postać by mogła stawić czoła coraz większym niebezpieczeństwom.

Główne opcje które oferuje nam gra to:
Praca – tutaj możemy „zostawić” naszą postać na kilka godzin by zarobiła dla siebie kilka złotych monet za które ulepszymy swój ekwipunek. Opcja ta nie wymaga posiadania włączonej gry, możemy spokojnie się wylogować, a nasza postać będzie w tym czasie zarabiać na siebie.

Walka – Tutaj mamy szansę potyczki z innymi graczami, stawką jest doświadczenie i złoto, a czasem także przydatne przedmioty do naszego ekwipunku.
Hala Sław – Tutaj możemy porównać swoje osiągnięcia z innymi graczami i sprawdzić ile brakuje nam do osiągnięcia przewagi nad innymi graczami.
Przygody – Tu wybieramy misje które wykonuje nasza postać. Często kończą się one walką. Stawką jest złoto, punkty doświadczenia a często też nowe przedmioty, które pomogą nam w eksterminacji innych monstrów i graczy.

Tanoth oferuje nam rozbudowaną rozgrywkę, jednocześnie nie zmuszając nas do spędzania długich godzin przed komputerem. Idealna opcja dla tych którzy lubią w coś pograć a nie posiadają dużych ilości wolnego czasu.