Jesteś tutaj » Gry » The Pride of Taern - recenzja
The Pride of Taern

The Pride of Taern

Szukasz czegoś nowego, The Pride of Taern w znaczący sposób odróżnia się od innych produkcji MMO. Autorzy zadbali o to by rozgrywka była oryginalna i nie powielała schematów i rozwiązań użytych już w innych grach mmorpg. The Pride...
Oglądaj więcej filmików The Pride of Taern

Szukasz czegoś nowego, The Pride of Taern w znaczący sposób odróżnia się od innych produkcji MMO. Autorzy zadbali o to by rozgrywka była oryginalna i nie powielała schematów i rozwiązań użytych już w innych grach mmorpg.

The Pride of Taern oferuje nam ogromny, bardzo dopracowany świat gry i wspaniała fabułę. Oglądając intro bardzo szybko wsiąkamy w klimat i ową fabułę dzięki czemu czujemy się tak jakbyśmy grali nie w grę lecz w najlepszy film akcji. Świat gry jest miejsce nieprzyjaznym, ogarniętym wojną, próżno szukać tu kolorowej przygody. Świat gry jest wręcz mroczny, może nawet odrzucić młodszych graczy swoją brutalnością. System walki w grze jest oryginalny i niezmiernie ciekawy.

Twórcy szukając nowych rozwiązań zdecydowali że gracze będą odbywać potyczki ze sztuczna inteligencja i między sobą za pośrednictwem rozgrywki turowej. Przed rozpoczęciem każdej rundy gracz decyduje jakie cechy najbardziej przydadzą mu się w trakcie. Może wybierać spośród umiejętności te na które chce zwrócić większą uwagę niż na pozostałe. Każdy ktop zagra w Pride of Taern z pewnością doceni to rozwiązanie i przypadnie mu do gustu turowy system rozgrywki. Jest to gra osadzona w bardzo mrocznym, nieprzyjaznym świecie obfitującym w przemoc i nieszczęśliwe wypadki. Dobra gra dla nieco starszych graczy, choć i młodsi których nie odrzuci nieprzyjazny świat gry mogą spróbować swoich sił.

W The Pride Of Taern może zagrać za darmo każdy kto posiada komputer i internet. Nie czekaj więc! Śmiało wkrocz w świat gry i uratuj swoją Ojczyznę przed agresorem.