Jesteś tutaj » Gry » Upologus - recenzja
Upologus

Upologus

Jeśli jesteś fanem magii i fantasy to spodoba Ci się Upologus. Produkcja firmy Upjers, znanej z takich gier jak Zielone Imperium i Kapi hospital. Od niedawna gra przeglądarkowa, ku uciesze polskich amatorów sztuki magicznej doczekała się...
Oglądaj więcej filmików Upologus

Jeśli jesteś fanem magii i fantasy to spodoba Ci się Upologus. Produkcja firmy Upjers, znanej z takich gier jak Zielone Imperium i Kapi hospital.

Od niedawna gra przeglądarkowa, ku uciesze polskich amatorów sztuki magicznej doczekała się naszej ojczystej wersji językowej. Jest to ukłon w stronę dużej społeczności pochodzącej z Polski.

Wcielamy się w postać młodego Skrzata, bardzo dobrze zapowiadającego się czarodzieja. Naszym zadaniem będzie przeprowadzenie bohatera przez kolejne etapy sztuki magicznej. Musimy o niego najlepiej jak potrafimy dbać, a wszystkie podstawowe pomoce znajdziemy w magicznej chatce. Młody magik musi być nakarmiony, wyspany i zadbany. Tak więc będziemy gotować, myć i robić wiele różnych, czasami mniej lub bardziej interesujących rzeczy. Gdy będziemy o niego właściwie dbać, będzie nabierał siły i motywacji do nauki. W ten sposób zapewnimy mu najlepszą sprawność i gotowość do walki z innymi czarodziejami. W wieży znajdują się również liczne przedmioty, takie jak np. komoda wraz z amuletami i płaszczami. Mamy do dyspozycji ogródek, gdzie zasadzimy zioła, a dzięki wyhodowanym kwiatkom uzyskamy dodatkowe bonusy.

Wykonując ciekawe zadania i likwidując naszych wrogów zapewniamy stały rozwój naszego Skrzata. Zdobywając cenne punkty i doświadczenie mamy szansę stać się potężnym czarodziejem, dysponującym błyskawicami o ogromnej sile. Możemy również pójść inną drogą i wyspecjalizować się w leczeniu. Przechodząc na kolejne etapy odblokujemy dotąd niedostępne funkcje, gra zapewni nam coraz bardziej urozmaicone zadania.

W Upologus ciekawie wygląda system walki. Może on być rozgrywany z komputerowymi potworkami ale również z innymi graczami. Gra na przeglądarkę umożliwia nam walkę w pojedynkę lub z zaprzyjaźnionymi magami.

Upjers po raz kolejny dostarczył ciekawą grę, wykonaną z przyjazną grafiką, w technologii flash. Wraz z relaksującą muzyką i kolorowym światem możemy miło spędzić wolny czas.