Jesteś tutaj » Gry » World of Tanks - recenzja
World of Tanks

World of Tanks

World of Tanks to gra MMO traktująca o bitwach pancernych. W pierwszej kolejności aby zagrać musimy pobrać 900MB plików instalacyjnych. Dopiero po ich zapisaniu na dysku możemy rozpocząć naszą przygodę. World of Tanks oferuje nam około...
Oglądaj więcej filmików World of Tanks

World of Tanks to gra MMO traktująca o bitwach pancernych. W pierwszej kolejności aby zagrać musimy pobrać 900MB plików instalacyjnych. Dopiero po ich zapisaniu na dysku możemy rozpocząć naszą przygodę. World of Tanks oferuje nam około 150 modeli czołgów, zarówno historycznych jak i tych współczesnych. W czasie trwania rozgrywki możemy ulepszać nasz czołg rozbudowując go o kolejne elementy i ulepszenia.

Nie da się jednoznacznie określić kategorii do której można by zaszufladkować World of Tanks. Mamy tu elementy symulacji, RPG. Akcji oraz strategii. Do gry oprócz sprzętu jest nam więc potrzebny również refleks, zmysł strategiczny i umiejętność podejmowania szybkich decyzji. Nie każdy jest na tyle wszechstronny by poradzić sobie w Worlds of Tanks. Jak myślisz? Czy dasz radę stawić czoła przeciwnikom w najlepszej grze MMO? Jeśli nie boisz się zasiąść za sterami stalowego kolosa i przemierzając pola bitew zostawiać za sobą wraki przeciwników to zagraj w World of Tanks już teraz.

W grze dostępne są pojazdy wykonane w ZSRR, U.S.A czy Niemczech. Wszystkie pojazdy w grze zostały wiernie odwzorowane. Tyczy się to zarówno wyglądu jak i parametrów technicznych. Te w grze w 100% odpowiadają realnym osiągnięciom czołgów na polach bitew. Gra zapewnia długie godziny dobrej zabawy, jednak jeśli jesteś typem samotnego gracza który sam planuje zniszczyć wroga to nie masz tu czego szukać. Bez odpowiedniej współpracy z członkami oddziału nie przetrwasz na tyle długo by cieszyć się rozgrywką.