Jesteś tutaj » Gry » Xblaster - recenzja
Xblaster

Xblaster

Xblaster przenosi nas w czas trzeciej wojny światowej tj. rok 2053. Świat stanął w obliczu kryzysu i surowce naturalne takie jak ropa naftowa czy gaz są na wyczerpaniu a co za tym idzie trzeba ich chronić za wszelką cenę. Jednak która...
Oglądaj więcej filmików Xblaster

Xblaster przenosi nas w czas trzeciej wojny światowej tj. rok 2053. Świat stanął w obliczu kryzysu i surowce naturalne takie jak ropa naftowa czy gaz są na wyczerpaniu a co za tym idzie trzeba ich chronić za wszelką cenę.

Jednak która gra oferuje nam jedynie możliwości obrony? Xblaster jak każda szanująca się gra mmo na rynku daje nam możliwość rywalizacji z innymi graczami. Tym razem stawką nie jest jednak doświadczenie czy złoto za które możemy kupić nową zbroję lub miecz a przetrwanie w nieprzyjaznym świecie totalnie uzależnionym od surowców.

Gra wprowadza nas do fantastycznego świata który mimo że ogarnięty wojną, nadal pozostaje fantastyczny. Mamy tu do czynienia z kolejną apokaliptyczną wizją przyszłych losów naszej planety. Nacje walczące ze sobą dosłownie o każdy skrawek ziemi na którym są lub mogą znajdować się surowce. Jako że technologia poszła do przodu nie musimy już biegać śmiesznym człowieczkiem z małym karabinem i grantem w kieszeni. Zamiast tego do naszej dyspozycji został oddany olbrzymi Mech za pomocą którego zajmiemy się radosną eksterminacją tych którzy staną nam na drodze do zwycięstwa. Gra obfituje w nowoczesność. Żadnej z broni jakie oferuje nam Xblaster nie znajdziemy na współczesnych polach bitew czy poligonach testowych.

Jeżeli lubisz futurystyczne klimaty i bajania o trzeciej wojnie światowej to Xblaster jest grą stworzoną z myślą o tobie. Ogromny wybór broni i piękna grafika 3D przez długie godziny utrzyma cię przed komputerem, najważniejsze są jednak pojedynki z innymi graczami odbywające się ogromnych arenach stworzonych w klimacie fantasy.